تبلیغات
پرستو - حطر-خطر

پرستو

آن هنگام که درزمان حال احساس ناراحتی یاشکست می کنی،زمان آن است که ازگذشته بیاموزی،یابرای آینده برنامه ریزی کنی.

حطر-خطر

خطر-خطر!!بال مرغ نخوریدخانم ها

بال مرغ- خطر! 
از خوردن پی در پی بال مرغ بپرهیزید. به ویژه بانوان. داستان زیر واقعیست...!
یكی از دوستان من به منظور برداشتن زائده ای كه اخیرا در رحمش رشد كرده بود، تحت عمل جراحی قرار گرفت. كیست برداشته شده پر از مایع خون مانند و تیره رنگی بود. به گمانش، پس از این جراحی سلامتی خود را باز یافته است. او سخت در اشتباه بود!
تنها چند ماه پس از عمل جراحی بیماری او دوباره عود كرد. با پریشانی جهت تشخیص به متخصص زنان خویش مراجعه كرد.
در طول معاینه، پزشك سوالی از او پرسید كه او را به تعجب واداشت. پزشك از او پرسیده بود كه آیا او از مصرف كننده های پروپا قرص بال مرغ است و او در حالی كه به این سوال پاسخ مثبت می  داد با خود می اندیشید كه چطور پزشك زنان از عادات غذایی او باخبر است!!! ببینید، واقعیت این است كه امروزه در این دنیای مدرن برای تسریع رشد، به مرغ ها هورمون استروئید تزریق می شود تا میزان نیاز جامعه تامین گردد. این نیاز، نیازی نیست جز نیاز غذایی اجتماع.
تزریق استروئید به مرغ در ناحیه گردن یا بال انجام می شود. بنابراین تجمع استروئید در این دو ناحیه از همه جا بیشتر است. استروئیدها دارای اثرات وحشتناكی بر روی بدن انسان هستند...علاوه بر تسریع رشد، اثرات بسیار خطرناك تری در مجاورت با هورمون های زنانه ایجاد می كنند كه منجر می شود تا زنان هرچه بیشتر مستعد رشد كیست در رحم خود باشند. بنابراین توصیه می شود كه افراد مراقب رژیم غذایی خود بوده، از دفعات استفاده از بال مرغ بكاهند!


[ دوشنبه 3 بهمن 1390 ] [ 05:03 ب.ظ ] [ پرستو پارسا ] [ نظرات() ]

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::